Ttr Kablo H05vv-F (Nymhy)

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Ttr Kablo H05vv-F (Nymhy)

Karaköy elektrik malzemeleri arasında bulunan TTR kablo birden fazla bakır telin yer aldığı yapısal özelliğe sahip bir kablo türüdür. PVC kaplama ile korunan, ince telli ve iletken olan bakır tellere TTR kablo adı verilir. İçerisinde bulunan iletkenlerde dış kısmında olduğu gibi PVC dolguyla doldurularak koruma altına alınır. Aynı şekilde kablolardaki damarlar da kendi içerisinde birden fazla iletkene yer verir.

TTR Kablo Nerede Kullanılır?

TTR kablo online elektrik malzemeleri arasındadır. Bu kablolar genellikle kapalı alanlarda ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak için üretilirler. Elektrik iletme amacıyla kullanılan bu kablolar elektrik tesisatları için en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Kendi içerisinde farklı gruplara ayrılan ve kullanım koşullarına özel olarak tasarlanan TTR kablolar, kablo kesiti, akım taşıma kapasitesi ve kullanım alanı açısından birbirlerinden ayrılırlar.

TTR Kablo Çeşitleri Nelerdir?

Sanal elektrik malzemeleri listesinde yer alan kablolar çeşitli özelliklere sahip farklı tipler ile üretilirler. Yüksek mukavemetli, tel takviyeli bir yapıya ve yalıtım malzemeleri ile güçlendirilmiş iç yapıya sahiptirler. Çeşitleri arasında;

·         Halojen kablolar içerdikleri halojen bileşenlerini azaltan ya da ortadan kaldıran özel bir formülasyon ile üretilirler. Kapalı alanlarda ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılırlar.  Alçak gerilimli kablolar düşük gerilim uygulamalarında kullanılırlar. Evlerde, ofislerde, endüstriyel tesislerde tercih edilebilirler.  Yassı kablolar çoğunlukla endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanırlar. Farklı çeşitleri olan te TTR kablolar elektrik market aracılığıyla satın alınabilir.

 

 

  

1 
ttr kablo, ttr kablo fiyatları, ttr kablo çeşitleri
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?