Kablo Kanalları

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Kablo Kanalları
Yapıların ihtiyaç duyduğu enerji, sinyal ve veri sistemleri için gerekli olan akımı ileten ve bu sayede sistemler arası haberleşmeyi sağlayan, elektrik malzemeleri arasında bulunan kablo kanalları, güvenli ve düzenli bir kullanım sunarlar. Tavan, kolon veya kiriş kenarlarından estetik ve güvenli bir şekilde sistemlerin taşınmasını sağlayan kablo kanalları, ayrıcalıklı bir kullanım sunarlar.
 
Kablo Kanalı Nedir?
Her yapı bir kablolama sistemine ihtiyaç duyar. Kablolama sistemlerinin çok ya da az olması fark etmeksizin kullanılabilecek kablo kanalları, uygulama alanlarına göre çeşitlilik gösterirler. Kablo taşıyıcısı, kablo tepsisi veya merdiveni ismi ile de anılan, toptan elektrik malzemeleri olarak satın alabileceğiniz kablo kanalları, karmaşık ve çeşitli fonksiyonlara sahip değildir.
 
Kablo Kanalı Çeşitleri Nelerdir?
Yalnızca işin boyutuna göre ebatları değişen çeşitleri vardır. Genellikle evlerde değil, endüstriyel tesislerde ve iş yerlerinde kullanılırlar. Kablolama yoğunluğuna göre çeşitlilik arz eden ve endüstri için önemli bir ekipman olarak değerlendirilen kablo kanalları ucuz elektrik malzemeleri sınıfında yer alırlar. Fiyatları ürünlerin üretimleri esnasında dikkat edilen etkenlere, kullanılan malzeme ve boyuta bağlı olarak değişir. Kablolama yoğunluğuna göre çeşitlilik arz eden bu ürünlerin montaj uygulamalarının oldukça pratik olduğu söylenebilir.
 
Spot elektrik malzemeleri arasında bulunan ve güvenle satın alabileceğiniz kablo kanalları taşınacak kablo sistemini yoğunluğuna göre farklı ebatlarda üretilir. Delikli, merdiven, deliksiz, tel ve kablo tipi farklı kablo kanalları bulunur. Saç tipi kablolarda, merdiven basamağı şeklinde kaynaklanan destekler ile ve bilgisayar ya da telefon kablolarının taşınması gibi amaçlar doğrultusunda kullanabilirler.

    

1 2 
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?