Golyat Priz Çeşitleri

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

 

Golyat Priz Çeşitleri


Elektrik malzemeleri içerisinde golyat priz çeşitlerinin de önemli bir yeri bulunur. Bu priz çeşitleri çoklu prizler olarak adlandırılabilir. Farklı özelliklere sahip olan golyat priz life sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlara satışa sunulur.


Golyat Priz Nedir?


Golyat prizlerin daha uygun maliyetli şekilde alınabilmesi için toptan elektrik malzemeleri satışının gerçekleştirildiği yerlerden alınması gerekir. Bu prizler çoklu prizler olarak adlandırılan ve farklı tasarımları ile dikkat çeken priz modelleridir. Bu priz türlerinin kullanılması ile kablosuz şekilde birden fazla prize sahip olunabilir.


Golyat priz olarak adlandırılan priz modeli prize takıldıktan sonra üzerine farklı elektronik cihazların çalışması için kablolar takılabilir. Üçlü, dörtlü, 6'lı gibi farklı priz bölümleri bulunan bu çoklu priz modeli sayesinde tek bir priz alarak birden fazla elektronik cihazı kullanabilmek mümkündür. Priz çoklayıcısı olarak adlandırılan bu priz ucuz elektrik malzemeleri arayışında olan kişilerin tercihi olabilir.


Golyat Priz Fiyatları Ne Kadardır?


Golyat prizler farklı renk ve tasarımlara sahip olan cihazlardır. Bu cihazın kullanılması ile kabloya ihtiyaç duymadan priz çoklama şansı elde edilir. Golyat prizde kaç bölüm bulunduğuna bağlı olarak farklı fiyatlara satışa sunulduğu bilinir. Prizde bulunan bölmelerin yanı sıra prizin sahip olduğu ekstra özellikler de fiyatlarında artışa neden olabilir.


Spot elektrik malzemeleri içerisinde yer alan bu priz türleri çocuk korumalı veya ışıklı gibi farklı versiyonları ile dikkat çekerler. Çocuk korumalı olan bu priz modelleri klasik golyat prizlere kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilir. Ayrıca fiyatın artmasını etkileyen etmenler arasında prizin ışıklı olması veya butonlu olması da gösterilebilir.

 

1 2 
pano priz, golyat priz, grup fiz, makine priz, topraklı grup priz, çocuk korumalı topraklı grup priz
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?