Ampul Duy Çeşitleri

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

 

Duy Çeşitleri

 

Online elektrik market ürünlerinden biri olan duy çeşitleri kendi içlerinde farklı gruplara ayrılırlar. Ampullerin kolaylıkla takılabilmesini ve elektrik enerjisini ışığa dönüştürülmesini sağlarlar. En önemli elektrik ve aydınlanma ekipmanlarından biri olduğu dile getirilebilir.

 

Duy Nedir?

 

Lambanın takıldığı yere duy adı verilir. Lambanın elektrik bağlantısını yapan aynı zamanda mekanik olarak sabitleme görevini de üstlenen duy, kendi içerisinde farklı gruplara ayrılan bir ekipman olarak ele alınabilir. Ampul yuvası olarak da adlandırılan ve arızalandığı takdirde yenisiyle değiştirilmesi gereken duy çeşitleri bağlı olduğu kablonun kısaltıp uzatılmasıyla yükseklik ayarı yapılabilen ekipmanlardır.

 

Diğer elektrik malzemeleri fiyatları için geçerli olduğu gibi duy çeşitlerinin fiyatlarında da fiyatı belirleyen pek çok etken olduğunu söylemek gerekir. Çeşitler özelliklerine bağlı olarak değişirken bu durum fiyatlarında değişmesine yol açar. En çok kullanılan duy tipleri arasında E27 ve E14 tip duylar bulunur.

 

Duy Özellikleri Nelerdir?

 

Karaköy elektrik firmaları arasından öne çıkan markamız aracılığı ile Türkiye’nin neresinde olursa olun satın alabileceğiniz bir ekipman olarak değerlendirilen ve ampullerin ışık verebilmelerini sağlayan en önemli ekipmanlardan biri olan duylar çeşitlere sahiptir. Yapılarının ince veya kalın olması, vidalı tip ile tasarlanması ve çapları çeşitlerinin değişmesiyle değişkenlik gösteren özellikleri arasındadır.

İhtiyaç duyduğunuz duy çeşidini elektrik malzemeleri toptan satış aracılığı ile ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Çeşitlerine göre özellikleri değişen dolayısıyla değişen ihtiyaçları başarıyla karşılayan duylara spot elektrik market aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

 

duy çeşitleri, floresan duy çeşitleri, tavan duy çeşitleri, dönüştürücü duy, duy priz, duvar duy, duy fiş, italyan duy
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?