Elektrik Malzemeleri ve Aydınlatma Malzemeleri Satış Sitesi

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

50 Metre Kapasiteli 4X16a Metal Kablo Makarası

50 Metre Kapasiteli 4X16a Makarası

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%22 indirim
825,24
645,30 | Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR
           
Ürün Kodu 1912411078
Ürün Durumu YENİ
Garanti Süresi 2 YIL
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

Fiş ve Priz Çeşitleri

Prizler, cihazlara elektrik enerjisini güvenilir bir şekilde aktarmaya yarayan gereçlerdir.  Bu şekilde araçlar çalışırken diğer yandan şarj olma hali ortaya çıkar. Yapılarına göre: topraklı, topraksız ve usp çeşitleri vardır. Topraklı prizler elektrik kaçağının da önlenmesini sağlar. Bu sebeple topraksız prizlere göre oldukça tercih edilir. Sıva altın priz çeşitlerinde topraklı, topraksız, priz çeşitleri kullanılır.

Grup priz çeşitleri arasında 2’li, 3’lü, 5’li çeşitlerini bulunmaktadır. En uygun priz çeşidini satıın alabilir; inceleyebilirsiniz. Uzatma kabloları fiş ve prizlere ulaşmanıza kolaylık sağlar ve istenilen ölçülerde satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

Fiş çeşitleri de aynı şekilde topraklı, topraksız, 3’lü fazlı ve telefon fişi olarak gruplara ayrılmaktadır. Sanayi tipi fiş oldukça dayanıklıdır. Diğer yandan monofaze ve trifaze çeşitleri mevcuttur. Prizlerin şekli ise akım vereceği fişe göre değişir. Bu sebeple uygun fiş ve priz seçimi yapılmalı; en kaliteli, standartlara uygun alım yapılmalıdır.

 

 

 
98

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?